Osmangazi'de İspinoz Kümesindeyiz - SÜSLÜ #kuş #kuşırkları #ispinoz Download

Send to your friends
Add
 • May 10, 2020

 • SÜSLÜ / GÖKSEL BAYRAK #CiftciTV DAHA FAZLASI İÇİN; . . . 📺 Çiftçi TV Çiftçi TV Web Sitesi: http://www.ciftcitv.com/ Youtube: https://www.youtube.com/ciftcitv Facebook: https://www.facebook.com/ciftcitv/ Instagram: https://www.instagram.com/ciftcitv/ Twitter: https://twitter.com/ciftcitv 📺 Çiftçiden Haber Çiftçiden Haber Web Sitesi: http://www.ciftcidenhaber.com/ İnstagram: https://www.instagram.com/ciftciden.h... Facebook: https://www.facebook.com/ciftcidenhaber/ YouTube: https://www.youtube.com/ciftcidenhaber

Comments

 • Mustafa AYDIN
  Mustafa AYDIN 4 months ago

  Emegine saglik muharrem abi. Bum bum 💥👏

 • İsmail Marmara
  İsmail Marmara 4 months ago

  Gökkuşağı İspinozu yetiştiricisi olarak Muharrem büyük ustayı tebrik ederim Emeğinize sağlık çok güzel bir program olmuş.

 • Hüseyin Veli
  Hüseyin Veli 3 months ago (edited)

  Muharrem Büyük'ü şahsen tanımam ancak ürettiği kuşları fuarlarda görme fırsatım oldu. Gördüğüm kadarıyla çok değerli kuşlar üreten bilgi birikimi ve tecrübesi olan bir hobici. Böyle adamlarla program yapıyorsanız ya bırakın adam konuşsun bilgisini, tecrübesini, fikirlerini ve hedeflerini anlatarak hobicilere/üreticilere rehber olsun. Şu programı bir izleyin Allah aşkına konuğunuzu çok fazla ve yersiz bölmüşsünüz. Adam derneklerin iyi olduğunu bile anlatamıyor (anlattırmıyorsunuz) Muharrem Büyük'ü görünce sevindik ancak programı izleyince tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. Çiftçi TV'nin diğer videolarında da bu durum çok fazla göze batıyor. Özellikle şu tavuklarla ilgili çekim yapan arkadaş konuklarını hiç konuşturmuyor. LÜTFEN BU DURUMA KENDİ İÇİNİZDE BİR ÇÖZÜM BULUN. BİR ÖZ ELEŞTİRİYE İHTİYACINIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

 • Ahmet Köprücü
  Ahmet Köprücü 4 months ago

  Muharrem Büyük ustayı tebrik ediyorum

 • Abdullah Suat
  Abdullah Suat 2 months ago

  Maşaallah satış yapıyormusun abi

 • Ersin Irmak
  Ersin Irmak 1 week ago

  Adamsın