Karantinadan kaçan adam, polise 'Kafama sıkın' dedi Download

Send to your friends
Add
 • May 9, 2020

 • Antalya'da koronavirüs şüphesiyle karantinada tutulduğu evinden çıkıp, parka giden Köksal T. (48), hastaneye götürülmesi gerektiğini söyleyen polislere, "Kafama iki tane sıkın benim bitsin" dedi. Olay, sabah saatlerinde Muratpaşa ilçesi Cengiz Toytunç Caddesi üzerindeki İsmet İnönü Parkı'nda meydana geldi. Köksal T., koronavirüs şüphesiyle 13 gündür karantinada bulunduğu evinden çıkıp, parka geldi. Bir süre sonra da evine gitmek için polisi aradı. Polisi beklediği sırada ise sürekli yer değiştirerek 10 banka oturdu. Gelen polisler, Köksal T.'yi, ambulans ile göndermek istedi. Köksal T. ise "Benim evime gitmem lazım. Hastaneye gitmek istemiyorum. Çocuklarımın bana ihtiyacı var" diyerek karşı çıktı. Polisin hastaneye gitmesi gerektiğini söylediği Köksal T., "Alın kimliğimi bana istediğiniz kadar ceza yazın veya kafama iki tane sıkın" dedi. Polis ekipleri, Köksal T.'nin etrafında güvenlik çemberi oluşturarak durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Adrese gelen koruyucu kıyafetli sağlık ekibi, bir süre görüştükten sonra Köksal T.'yi ambulansa alarak hastaneye götürdü. Köksal T.'ye 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı. Diğer yandan olay sırasında bankta uyumaya çalışan bir kişi kaldırılarak parktan uzaklaştırıldı.

Comments

 • Adanalı Reis
  Adanalı Reis 4 months ago

  Bilip bilmeden yorum yapmayın adami hastaneden çıkartmışlar kalacak yeri yok ailesinin yanına gitmiyor hasta die parası yok 5 gündür acım diyor ne ara bu kadar vicdansız oldunuz tabi safınız belli kesin akp ye oy veriyorsunuz o adam ne durumda hiç düşündünmü tuzun kuru evinde götür lap lup etleri sonra cahil ol geber ne güzel dünya be insanlar açlık çekiyor açlık vicdanlı olun

 • Tugba Yılmaz
  Tugba Yılmaz 4 months ago

  RABBİM polisimiz e yardım etsin harbi yardım etsin gitmiş bide çimenlerin üstünde güneşleniyor

 • Busenur Koçak
  Busenur Koçak 4 months ago

  Polislere elektro şok cihazı lazım. Bu kadar konuşmaya, ikna etmeye gerek yok.

 • Çılgın Adam
  Çılgın Adam 4 months ago

  Olur abi mümkün

 • Alaaddin Arik
  Alaaddin Arik 4 months ago

  Allah tan cezaevine düşmemiş yoksa intihar ederdi.

 • Selma Göksu
  Selma Göksu 4 months ago

  Tabiki polisimizi tüm görevlileri uğraştirmasi hic güzel degil ama arkadaşkar bir derdi var belli böyle vurun öldürün hic güzel şeyler değil 😔

 • Busenur Koçak
  Busenur Koçak 4 months ago

  Bizi korona degil cehalet öldürecek bizim mahallede de millet karantinadayken karşı komşu var sokaga okey masası kuruyor..

 • Selçuk Karataş
  Selçuk Karataş 4 months ago

  Zombiye benzemiş supanallah bismillah

 • Kahraman Çalışkan
  Kahraman Çalışkan 4 months ago

  3 senedir atesli hastaliga yakalaniyordum bikmistim artik simdi herkesin agzi kapali ve etrafa aksiramadigi için çok iyiyim şükürler olsun ama şubat başlarında bi ateşli hastalığa yakalandım etrafa oksuren, hapsiran ve aksiranlar yuzunden yakalandigim hastalik belkide koronaydı!

 • Elinin Körü
  Elinin Körü 4 months ago

  zanli koyu akpli cikti hocam