Hatasız Motosikletçi Olur mu? - İleri Hatalar Akademisi B10 Download

Send to your friends
Add
 • Mar 25, 2020

 • #HatasızMotosikletçiOlurmu #İleriHatalarAkademisi "Neden hatasız kul olmaz?", "Neden hata deyip geçmemek gerekir?" sorularının gerçekten akla hayale gelmez açılımları sadece "İleri Hatalar Akademisi"nde! FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur. Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun. Destek için Patreon sayfamız: http://flutv.me Kanal: http://flutv.online Twitter: https://twitter.com/flutivi Instagram: https://www.instagram.com/flutv.online/

Comments

 • Yener Efe
  Yener Efe 5 months ago

  Devrim Sirmen ne kadar çok konuşursa, her şey o kadar çok güzel olacak..

 • Emir Kurtkan
  Emir Kurtkan 5 months ago

  Fuat Devrim abi ve ismini hala ezberleyemediğim diğer abi , hatırladım İlker abi.

 • Ahmet Furkan Düzgün
  Ahmet Furkan Düzgün 5 months ago

  Lütfen bitirmeyin bu programı ya. Meseleyle hiç alakam olmamasına rağmen bu kadar kaliteli adamların muhabbetine 1 saatliğine de olsa dahil olmak çok keyifli.

 • Modus Vivendi
  Modus Vivendi 5 months ago

  Gözler Altın Elbiseli Adam'ı aradı be... Nur içinde yat Barkın Bayoğlu

 • danger prone
  danger prone 5 months ago

  ilker bey, programı bitirmek gibi tatsız şakalar duydum. vallahi ararığn 155i.

 • Ege H
  Ege H 5 months ago

  Bu programı çok seviyorum. Öyle izlenmiyor şakası falan yapılınca da üzülüyorum yapmayın lütfen.

 • görkem öge
  görkem öge 5 months ago

  Bu program neden bitmemeli? 1- Motosiklet kullanımının artması, Türkiye'nin ve özellikle İstanbul'un trafik derdine büyük oranda çare olabilecek bir çözüm. O nedenle hem sevdirilmeli ve yaygınlaştırılmalı hem de var olan kullanıcılar bilinçlendirilmeli. Ancak bu konuda doğruları söyleyen, bilgilendirici olan, deneyimi yüksek pek az youtube kanalı mevcut. 2- Fuat Abi'nin söylediği gibi, az izleniyor olabilir ancak izleyenlerin büyük çoğunluğu, yüksek fayda sağlıyor programdan. 1 birim fayda x 100 bin izlenme, 10 birim fayda x 10 bin izlenme, bu anlamda aynı şey. Kanal için aynı şey olmayabilir ama kitledeki etkisi açısından aynı. 3- Kİmselere yaltaklanmadan iyiyi-kötüyü, doğruyu-yanlışı, marka da vererek söyleyebilen bir program bu. Çıkıp açık açık "KTM'de hep beta user'ız" denebiliyor sa (Ki 8 KTM sahibi olmuş bir kullanıcı bunu söylüyor ise) orada dürüstlük ve şeffaflık vardır. Yani benzeri yok bu programın. 4- Ve en önemlisi de motosiklete karşı var olan ön yargılar yıkılmalı. Tamamen olamayacaksa da mümkün olduğunca yıkılmalı. Bu program, motosiklet kullanmayan ve asla da kullanmayacak olanlara da hitap edebiliyor. Motosiklete soğuk bakanların düşüncelerinin olumlu anlamda etkilendiğine eminim. Neler değişmeli? 1- Gerçekten odak bazen kaybediliyor ve konu çok dağılıyor. Kurguda daha acımasız olunmalı. 2- Daha pratik bilgiler verilmeli. Daha da... 3- İzleyici soruları alınmalı. Bir kez alındı, düzenli olmalı. İzleyici ile ne kadar diyalog sağlanırsa o kadar datlı olur. 4- Hemen bir öneri: Motosiklet sınıfları (Scooter, naked, enduro, ssport, chopper, motocross vs) anlatılmalı, incelenmeli, hangi motosiklet ne amaçla alınır, ne amaçla kullanılır, hangi çeşit motor ne vaat eder? Halen ülkemizde alacağı motosikleti bilinçli olarak seçemeyen yüzbinlerce motosiklet sevdalısı var. Seviyoruz, takip ediyoruz, her yeni bölümü de merakla bekliyoruz.

 • Antochia
  Antochia 5 months ago

  Fuat abinin neden üç tane meme ucu var

 • Osman Can Adıbelli
  Osman Can Adıbelli 5 months ago

  Bu programın kaç bin izlendiği umrumda değil sadece sürekli her hafta yayınlansın benim için yeter.

 • Okan Kitis
  Okan Kitis 5 months ago

  Çok teşekkürler... Lütfen, devam edin. Saygılarımla

 • Fatih Gürer
  Fatih Gürer 5 months ago

  Abi şu karantina günlerinde ilaç niyetine iyi geliyor. Montaj vaktinizi çok alıyor biliyorum. Canlı yayın gibi ham görüntüleri atsanız. Kamera arkaaı da güzel. ☺️ Daha sık bölüm yayınlanması ricasıyla.

 • mustafakaranlık
  mustafakaranlık 5 months ago

  AEA Tüm bölümlerini izledim. Nette Motosiklet hakkında program yapan diğer kanalları da izliyorum. Fuat, Devrim ve Sinan (Abi)Kardeşlerimi netten, her yerde takip etmeye çalışıyorum. yaşım 50, yaklaşık 40 yıldır motosiklet kullanıyorum.Tahminim bu bölümü, şu ana kadar izleyen 3629 kişiden en az 3000 kişisi bir şekilde motosiklet kullanıyordur ve bir şey bile öğrenseler en az bir canı kurtarır. İlker Bey sizi gözden çıkarmaya başlamış. Haklıdır işin ticari kısmına bakıyor. Ama üç dostun Motosiklet muhabbetini kayıt altına alıp herhangi bir sosyal medyada yayınlamak çok maliyetli olmaz diye düşünüyorum. Siz nerede birkaç kelam ederseniz, hem ben hem de sizi seven herkes bir şekilde sizi bulur diye düşünüyorum. Emekleriniz için teşekkürler...

 • Ömer kocadil
  Ömer kocadil 5 months ago

  Arayı fazla açma Fuat abi

 • Alaattin Kara
  Alaattin Kara 5 months ago

  Vay beee Cok tesekkurle ,ispanyada 15 gundur karantinadan dolayi sikintidan ölmeye ramak kala ,tam zamaninda yaina girdiniz COK TESEKKURLER .

 • NezirHD
  NezirHD 5 months ago

  Motorla alakam yok ama her bölümü izliyor ve beğen butonuna basıyorum. ♥️

 • Candaş Bahtiyar
  Candaş Bahtiyar 5 months ago

  Hiç motosiklet kullanmadım ve asla kullanmayı düşünüyorum. Ancak her programı kafa dengi adamlarla muhabbete oturmuş gibi keyifle izliyorum. Etkileyici seyahat rotalarını ve bu rotalardaki keyifli durakları, yaşanan enteresan anıları anlatmanız, programı daha izlenebilir hale getirebilir.

 • Capt.Ronald Speirs
  Capt.Ronald Speirs 5 months ago (edited)

  Bu motosiklet işi meğer ne kadar da pilotluğa benziyormuş puuu

 • Murat' La
  Murat' La 5 months ago

  Bitmesin la bu program :D İlker hocam yapma çekme fişini programın. Sırf izlenme olsun diye diğer post modern ve beyaz yakalı şeysini de izliyorum. Ama katılamam fakirim la ben 4k ile geçinmeye çalışıyorum.

 • Olgac Cetintas
  Olgac Cetintas 5 months ago

  Direk AEA geldi aklıma :(

 • Yilmaz Keskin
  Yilmaz Keskin 5 months ago

  İlker bey sex esnasında konuşup işin içine eden partner gibi. Daha az konuşsa daha akıcı bir program olacak