BIG in JAPAN SENDROMU - KİŞİSEL GELİŞİM VİDEOLARI Download

Send to your friends
Add
 • May 10, 2020

 • Kişisel gelişim videoları YAŞAMIN AMACI - HAYATIN AMACINI BULMAK https://youtu.be/5eVGjdVEfkI AİLE BASKISI https://youtu.be/EaF0OskBueg SEÇMELİ YALNIZLIK - FELSEFE VİDEOSU https://youtu.be/a-5Tyn_-Y0I GÜLMENİN 5 TEORİSİ - MİZAHIN FELSEFESİ https://www.youtube.com/watch?v=NQXOo... BIG in JAPAN SENDROMU https://youtu.be/4VHXn8LTNuY DUYGUSAL KÖRLÜK - ALEKSİTİMİ TESTİ https://www.youtube.com/watch?v=EUBXs... Facebook Sayfası = http://bit.ly/2iBqrLC Twitter = http://bit.ly/2zp4M1s İnstagram = https://www.instagram.com/haluktatar/... Merhaba Ben Haluk TATAR , genel kültür, eğitim ve kişisel gelişim Kanalımda belki sizlere oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video çekmiyorum ama kendimce sizlere eğitim sunmaya çalışıyorum. Bunları yaparken eğleniyorum ve bir çok komik anlar ve çekim hataları da oluyor, Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

Comments

 • Yunus Emre Teke
  Yunus Emre Teke 5 months ago

  Tişört yeni galiba hocam hayırlı olsun :)

 • Londradabirturkkizi
  Londradabirturkkizi 5 months ago

  Ilk okula başladığım gün annem çalışmaya başladı. Okuldan kendim eve gelir, eve kendim girer, yemeğimi kendim yapar, ödevimi yapar ve ödev bittikten sonra susam sokağı izler tam da susam sokağı bittikten sonra annemle babam eve gelirlerdi. Ergenliğimde bunu düşününce üzülürdüm, şimdi tekrar bir yandan da ne kadar iyi yapmışlar onu düşündürdü. Ben kendi kızıma yapamıyorum ama o ayrı.

 • Erdem Taşcı
  Erdem Taşcı 5 months ago

  Odadaki en zeki insan sensen yanlış odadasın😀

 • #SınavTemmuzSonu 19:00'dan önce atmayın

  YKS ve LGS ertelensin diye akşam

 • zeliha
  zeliha 5 months ago

  Hocam ben bir yerde böyle bir yazı gördüm "Big In Japan: Dünya müzik tarihinin bazı anketlere göre en çok bilinen 10 şarkısı arasında yer alır. 1982 yılında kurulan Alman grup Alphaville in efsanevi şarkısıdır. Şarkının sözleri grubun değişmeyen tek üyesi ve solisti Marian Gold tarafından yazılmıştır. Bu kadar ünlü olmasının bir nedeni de sözlerinin ilk akla gelenden farklı olarak içerdiği derinliktir. Çünkü sözler hep Japonya ile ilişkilendirilse de hiçbir bağlantısı yoktur. 80 li yıllarda dünya da inanılmaz artış gösteren uyuşturucu kullanımı şarkının alt metinlerinde yer alır. "I will wait here for my man tonight" sözü birçok kesim tarafından eşcinsellikle ilişkilendirilmekteyse de aslında uyuşturucu satan kişiyi yani torbacı yı kastetmektedir."Pay! Then I'll sleep by your side" kısmı da buraya vurguyu arttırır. Big in Japan ise bir kriz durumudur bu durum genelde Altın Vuruş olarak bilinen overdose sonucu ölümden önceki safhadır. Yani insan aşırı doz aldığında ölmezse Big in Japan olmuştur. Ayırım sadece faz ve safhalardan çok aşırıdoza bağlı yaşam ve ölüm arasındadır." acaba bu konu ile tamamen bağımsız mı ? çünkü sizin söyledikleriniz çok daha mantıklı ve sözlerle de tamamen uyumlu ama bu tırnak içinde belirttiğim yazı biraz zorlama geldi.

 • Cosqun Mustafa
  Cosqun Mustafa 5 months ago

  Şeye benzediya "Bir yerde kucuk insanlarin buyuk golgeleri varsa orda gunes batmak uzeredir"

 • Deniz Özsağlam
  Deniz Özsağlam 5 months ago (edited)

  Rahmetli anneannemin bir sözü vardı: "Büyük yerin küçüğü olacağına küçük yerin büyüğü ol." diye. Küçüklüğümüzden beri bu düşünce yapısı vardı hep. Şükretmeyi öğretelim derken cesaretimizi kırdılar biraz. Kimse bize büyük yerin büyüğü ol demedi, diyemedi. Aklıma direk bu söz geldi videoyu izleyince.Elinize emeğinize sağlık. :)

 • Chute boxe academy Japan

  Hocam Japonya’da ünlü olursan çok para kazanırsın. Kaset albüm tshört hepsini alırlar .japonlar destek yapmayı severler 120 milyon insan.

 • Mustafa GÖKTÜRK
  Mustafa GÖKTÜRK 5 months ago

  Haluk hocam Japonya da bir deyim var Türkçesi gayret etmek anlamına geliyor. Siz yeterki bir şey üretin Japonlar mutlaka çalışanı destekler ve yüceltir. Emeğe ve insana saygının son noktası olabilir burası.

 • Nihan btnn
  Nihan btnn 5 months ago

  Big in japan'ı sadece şarkı sanırdım 😁

 • Seçkin ŞAHİNBAŞ
  Seçkin ŞAHİNBAŞ 5 months ago

  Ortadoğu'nun en iyisi olmak bize yetmemeli yani.

 • Kubilay Karadayı
  Kubilay Karadayı 5 months ago

  öncelikle yks tarihi ile ilgilendiğin için teşekkürler hocam . bu videoalr cok iyi geliyor sınav ögrencisiyim ve başka sehir başka ülke confor zone 'dan cıkmak için motive ve bilgilendirici tesekkürler

 • Umutku
  Umutku 5 months ago

  "Things are easy when you're big in Japan" Şarkı anlam kazandı resmen daha çok sevmeye başladım 😅

 • Mustafa Sarıkaya
  Mustafa Sarıkaya 5 months ago

  Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman çelebi derler :)

 • Ebubekir Kayaalp
  Ebubekir Kayaalp 5 months ago

  hocam 29 yaşımdayım üniversite mezunuyum. Kendi alanımda iş bulamadım ama sayenizde kendimi başka alanlarda geliştirmeye başladım. Okumak , öğrenmek ve kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum . Yakın zamanda kendi işimi kurdum . Umarım her gün biraz daha kendimi geliştirebilir ve kendi kendine yeten gelişimini tamamlamış bir insan olurum. Videolarınız gerçekten faydasını gördüm kitaplarınızda aynı şekilde umarım böyle devam edersiniz. Allah ayağınıza taş değdirmesin hocam.

 • CEM UZUN
  CEM UZUN 5 months ago

  Hocam Ülkeler Nasıl Gelişti Hakkında Video Gelirmi

 • Orçun Kardaş
  Orçun Kardaş 5 months ago

  İşin özü, "burada bir halt etmezsin ama Japonya'da kralsın be abi"

 • Uğur Infinity
  Uğur Infinity 5 months ago

  "2020'ye maalesef sen de geldin" 😀

 • nedim bayraktar video
  nedim bayraktar video 5 months ago

  Haluk Bey kanalinizi yeni kesfettim. Gercekten hepsi bir birinden guzel videolar. Bir youtuber olarak bu kadar cok icerik yapmak ve paylasmak gercekten cok buyuk emek gerektiriyor. 1 milyon aboneye ulasmanizi tebrik eder basarilarinizin devamani dilerim

 • Danjan Z3
  Danjan Z3 5 months ago

  Dünya'da kendini kral ilan eden insan, Evren'de nedir ki :)