20 saatte araba ile İstanbul'dan Almanya'ya gittik | Type R ile otobanda 300 yaptık | VLOG Download

Send to your friends
Add
 • Apr 23, 2020

 • Tam bir yıl önce, yani 23 Nisan 2019'da Honda Civic Type-R ile karayolu ile İstanbul'dan Almanya'ya gitmiştik. Önce Münih'e geçip Köksal'ın M5'ine ve E30'larına göz atıp, sonrasında Nürburgring'e geçmiştik. Orada BMW M140i ile bir pist turu ve sonrasında GT-R R34 ile gece gazlaması. Unutamayacağım bir geziydi. iyi seyirler... #benzintv #nurburgring #istanbulalmanya DİĞER VİDEOLAR: Doğru ayna ayarları ve yokuşta kalkış https://youtu.be/Rg2q1Vvdu2Q Yerli otomobili inceledik https://youtu.be/fw8xg5Ax7YY Dizel mi daha mantıklı LPG mi? https://youtu.be/xFLUvPUo_7k LPG'li Dacia Sandero Eco test sürüşü https://youtu.be/5hxYc5k6his BMW 2002 tii | Bir Tur versene https://youtu.be/FWmG4sZluJo 2020 Peugeot 2008 test sürüşü https://youtu.be/4AoxmI385oM SsangYong Tivoli test sürüşü https://youtu.be/hDCcxjtCq7k 2020 Skoda Octavia test sürüşü https://youtu.be/OqHMOuKKlmo 2019 Volkswagen Passat test sürüşü https://youtu.be/djeBUwkeJ-c Honda CRX'in kaportasını baştan yaptık https://youtu.be/VD4NRU7Aoyg Honda Civic 1.5 Turbo manuel test sürüşü https://youtu.be/cileoJ2yRuo LPG'li Hybrid olur mu? Corolla Hybrid test sürüşü https://youtu.be/hNWqhAmqwZE WEB SİTESİ http://www.benzinmagazin.com Sticker ve araç kokusu satın alarak bize destek olun: https://www.patreon.com/benzintv SOSYAL MEDYA HESAPLARI Instagram : benzin_magazin, burak_ertem twitter :BenzinMagazin, burakertem facebook : benzinmagazin Bu otomobilin ayrıntılı fotoğraflarını incelemek, bilgisayarınıza indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Lütfen, bu videomuzu izledikten sonra beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın ve abone olarak kitlemizi çoğaltmamıza yardımcı olun! Yaptığınız yorumları kesinlikle dikkate alıp, içeriklerimizi üretirken göz önünde bulunduracağımız unutmayın! Bu videoda kullanılan tüm görüntü kayıtları Benzin TV ekibi tarafından kameraya çekilmiş olup, tüm kullanım ve yayın hakları Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti şirketine aittir. Birileri Yayıncılık ve İletişim Tic Ltd Şti izinsiz kullanılan görüntüler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Comments

 • Edip ERİŞ
  Edip ERİŞ 5 months ago

  Biz bu hayatı yaşayanları seyretmeye gelmişiz

 • Barış Çalışkan
  Barış Çalışkan 2 months ago

  Allah'ım şöyle bir arkadaş grubu nasip et.

 • Ramazan Tığlı
  Ramazan Tığlı 5 months ago

  Kimse yazmamış ben yazayım ellerinize sağlık bu arada

 • Mert Bala
  Mert Bala 4 months ago (edited)

  Hay arkdas arabalara bak ya biz Tofaş alamıyoruz içim gitti gece gece Allah kaza bela vermesin.

 • Nurullah Aktas
  Nurullah Aktas 4 months ago

  Adamlar 4400 euorua bmw alıyor 3 ay çalışıp aliyolar biz bu ülkede 1 yıl çalışsak Tofaş alamıyoruz yazık

 • C J
  C J 4 months ago (edited)

  53:38

 • Yorestus !
  Yorestus ! 5 months ago

  23:10

 • UYUMSUZTÜR
  UYUMSUZTÜR 4 months ago (edited)

  Milletimize şu olayı bir türlü anlatamadık, Avrupa’da bir ürün veya yakıt diyelim 1.3 Euro ise bunu hemen TL ye çevirip oo bizden pahalıymış orada demeyin. Siz orada maaşı Euro ile alıyorsunuz ve benzinin litresine maaşınızdan 1,3 Euro veriyorsunuz. Yani 1,3TL vermek gibi bişey onlar için, yada Türkiye’de benzinin litresinin 1,3 TL olduğunu düşünün onlar bunu yaşıyor orada. Ters mantık kurup TL ye çevirmeyin. Avrupa’da yaşayan biri 5000 Euro maaş alıp benzinin litresine maaşından 1,3 Euro veriyorken, Türkiye’de 5000 TL maaş alan bir vatandaş yakıtın litresine maaşından 7 TL veriyor. Türkiye’de 5000 TL ile 714 litre yakıt alabilirsiniz, ama Avrupalı kendi ülkesinde 5000 avro ile 3676 litre yakıt alabilir (direk Euro vererek alıyor bunu çevirmeyeceksiniz), herhangi bir kur değişikliğine gitmeden yapacaksınız bu hesabı, doğru olan bu. Adamlarda yakıt fiyatı bizdeki yarım litre su parası gibi bişey. Alım güçleri çok çok yüksek ve onlara göre yakıt o kadar pahalı değil çünkü zorlamıyor maaşlarını. ( Bu arada Avrupalılar 5000 avro alıyor deyince bizim tüm asgari ücretli gurbetçiler aşağıya yoruma abanmış ben 2 bin alıyom ben 1,5 alıyom diye, sizler orada 2.sınıf vatandaşsınız,birinci sınıf bir Avrupalı vatandaş değilsiniz gurbetçisiniz,işçi yani, bir ünvanınız bile yoksa tabiki de o maaşı alırsınız Avrupalı bir doktor diş hekimi akademisyen kalkıp da siz gurbetçilerle aynı parayı almıyor saçma sapan yorum yapmayın alım gücünü anlatıyoruz 2 de alsan 5 de alsan benzine 1.3 Euro veriyorsun, beğenmiyorsanız ülkenize dönün asgari 2 bin TL maaş 1000 TL dandik ev kira, kışın 500 lira ev ısıtma doğalgaz, 12 ay boyunca en az 100 lira elektrik 50 su, adam gibi bir operatör tarifesi 50 lira,90 TL fiber miber, bir A101 BİM’e bile uğramanız 100 lira ayda 4 kez uğra 400 lira gıda çok pahalı, 7 lira benzin ve bok gibi uçuk araba piyasasıyla bi hurdaya binip yaşamaya çalışın, sizi zorla tutan yok orda. Aşağıda bir arkadaş Avrupa’da ödediği vergileri yazmış gene de arttırabiliyormuş , Türkiye’de asgari ücretlinin kiraya vergilere faturalara sigortaya verdiği parayı hesaplayın 2 bin lira maaş alan biri ay sonuna eksi -2000 bin lira borçla ulaşıyor yani insanlar ay sonuna yetiremediği için bir maaş kadar da kredi kartlarına borçlanıyor çünkü nakit para yetmiyor ve artmıyor vergiler hayat gıda Türkiye’de artık çok pahalı, saçma sapan yorum yapıyorsunuz cidden.)

 • Yunus emre ÖZEL
  Yunus emre ÖZEL 5 months ago

  39:03

 • BERAT Kartaloglu
  BERAT Kartaloglu 5 months ago (edited)

  12:06

 • Yalçın Teoman
  Yalçın Teoman 5 months ago

  25:14

 • CASPER TV
  CASPER TV 5 months ago

  14:17

 • Erkan KAŞIK
  Erkan KAŞIK 5 months ago

  45:15

 • Mercedes- Benz
  Mercedes- Benz 5 months ago

  Kurnaz adamsın.Zor günler için sıkı videolar var zulada :)

 • efe karakoç
  efe karakoç 5 months ago (edited)

  31:50

 • Efe Püsküllü
  Efe Püsküllü 5 months ago

  “Coğrafya kaderdir”

 • Deniz Aydın
  Deniz Aydın 5 months ago

  Maşallah 👏👏 izlemeye doyulmayan videolardan olmuş 👍 pist videolarını büyük merakla bekliyorum

 • Kaan K
  Kaan K 4 months ago

  14:14

 • Ertuğrul Bağbanci
  Ertuğrul Bağbanci 5 months ago

  Abi eski arabaların 3 gelsin

 • Ferit Alp'in Dünyası
  Ferit Alp'in Dünyası 5 months ago

  Tam 1.saat 5 dk izledim abi kendimi bian 2019 sandim vallahi ne yalan soylim 2019 daha iyidi 2020 gore Allah islerini rast getirsin abi kolay gelsin